“درباره ما” 

گروه مهارت آموزی و مشاوره ای پرگار دانش با افتخار از سال ۱۳۸۹ تا کنون در جهت مهارت آموزی و مشاوره شغلی نوجوانان و بزرگسالان کشور با دریافت مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور خدمت رسانی کرده است. در شهریور ماه سال ۱۳۹۶ گروه پژوهشی این مجتمع با تحقیقات گسترده از جامعه هدف و مخاطبان خود ، تصمیم برآن گرفت که علاوه بر آموزش های فنی و حرفه ای از این پس با شعار( مسیرت رو عوض کن …!!!) وارد حوزه ارزیابی و روانسنجی اولیه ، استعدادسنجی ، آموزش خلاقیت و روحیه کار آفرینی و مهارت های زندگی و در نهایت مهارت آموزی در مسیر استعداد ها شده و به لطف خداوند و تلاش تیم علمی این گروه موفقیت های بسیاری در این حوزه کسب کرده و مراحل توانمندسازی مخاطبین را کامل کند. لذا این موسسه علاوه بر مجوز از سازمان فنی و حرفه ای کشور با دریافت مجوز های لازم از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور و همچنین نمایندگی انحصاری انجمن خلاقیت و استعدادسنجی اروپا در ایران ، در حوزه رشد و شکوفایی استعداد ها و پشتیبیانی های تحصیلی و شغلی از سن ۴ تا ۹۴سالگی ! ، پا به این عرصه مهم نهاد.
از موفق ترین پروژه های این گروه، سرپرستی علمی شهرمشاغل کودکان کاربازیا برج میلاد تهران و اجرای طرح ملی آموزش کد نویسی و تولید محتوای دیجیتال به کودک و نوجوان موسوم به طرح دارکوب است.
این موسسه به لطف خدا و با تلاش همکاران در شهریور ماه سال ۹۹ به عنوان موسسه خلاق از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری مورد تایید قرارگرفت و معرفی شد.

هدف های اصلی ما

برای رسیدن به رویاها کنارتان هستیم

این گروه با مجرب ترین اساتید و با تحقیق و پژوهش بروز ترین روش های جهان را با مجوز از نهاد های مربوطه برای رسیدن به رویای شما به کار گرفته است.

هدف ما

مهارت آموزی و توانمندسازی مخاطبین ۴تا ۹۴ ساله در مسیر استعدادها

چشم انداز مجموعه

انتخاب اول همه مخاطبین در کنار تحصیلات مدرسه و دانشگاه برای توانمند و ماهر شدن و موفقیت در مسیر استعدادها
مشاوره آنلاین